Urząd Miasta i Gminy

BEZPŁATNY DOSTĘP DO INTERNETU NA TERENIE SKARYSZEWSKIEGO URZĘDU

BEZPŁATNY DOSTĘP DO INTERNETU NA TERENIE SKARYSZEWSKIEGO URZĘDU

20-03-2017

W Urzędzie Miasta i Gminy w Skaryszewie można już skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w technologii WiFi. Każdy, kto przyjdzie z laptopem, telefonem komórkowym lub innym urządzeniem mającym możliwość dostępu do sieci może połączyć się z Internetem zupełnie za darmo.

Chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców i postanowiliśmy otworzyć na ich potrzeby naszą gminną sieć. Wiemy jak ważnym i jednocześnie jednym z najszybszych źródeł informacji jest Internet. Błyskawicznie można wejść na strony www, otworzyć pocztę elektroniczną, e-administrację czy też e-bankowość. Chcieliśmy, żeby nasi mieszkańcy przychodzący do Urzędu mieli taką możliwość.

Darmowy Internet obejmuje swoim zasięgiem budynek Urzędu. Wystarczy wejść w ikonę Internetu na swoim komputerze, czy też innym urządzeniu pozwalającym na połączenie z siecią, połączyć się poprzez udostępnioną przez Urząd darmową sieć o nazwie urząd_freewifi i już można wyszukiwać w Internecie niezbędnych informacji. Sieć połączy się automatycznie, bez konieczności podawania hasła zabezpieczającego.

Mamy nadzieję, że to udogodnienie okaże się przydatne dla mieszkańców i interesantów podczas załatwiania spraw.

Autor: Joanna Sowa

 

« Powrót

 

Drukuj

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.