Kultura

GŁOSUJMY NA DZIECI ZE SKARYSZEWA W KONKURSIE „TU POWSTAŁA POLSKA”

GŁOSUJMY NA DZIECI ZE SKARYSZEWA W KONKURSIE „TU POWSTAŁA POLSKA”

16-05-2017

Konkurs zorganizowany został przez Starostwo Gnieźnieńskie z okazji 600 – lecia Prymasa Polski. To już trzecia edycja konkursu dla dzieci z serii „Tu powstała Polska”. Tym razem uczniowie klas szkół podstawowych (7-8 osób) przygotowali teatr lalek na podstawie wybranych bajek Ignacego Krasickiego, Arcybiskupa Gnieźnieńskiego, Prymasa Polski w latach 1795–1801. Inscenizację teatru lalek należało zarejestrować na nośniku video.

Na Targowej przygotowałyśmy trzy bajki Ignacego Krasickiego: PAN I PIES, DZIECIĘ I OJCIEC, SZCZUR I KOT. W realizacji trzech przedstawień wzięły udział: Julia Kozuj, Wiktoria Wolska, Oliwia Wolska, Dominika Nowak, Joanna Banaszek, Aleksandra Banaszek, Daria Makowska, Maria Wachowicz.

Nasze filmy zakwalifikowały się do III etapu konkursu. Głosowanie na najlepsze sfilmowane bajki będzie trwało do 28 maja do godz. 24:00 i na jego podstawie zostanie wyłonionych 5 zwycięskich drużyn (miejsca od 1 do 5), które przyjadą do Gniezna na Wielki Finał.

Obecnie jesteśmy na 4 miejscu i aby zagłosować na nasze dzieci należy kliknąć na poniższy adres i wyszukać grupy ze stowarzyszenia Aktywni na Targowej.

Prosimy o oddanie głosu TUTAJ:

kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs

Proszę wcisnąć GŁOSOWANIE po lewej stronie przy Stowarzyszeniu.

DZIĘKUJEMY
Opiekunowie grupy:
Maria Ostrowska i Agnieszka Ruszczyk
wraz z Realizatorkami przedstawień kukiełkowych.

Stowarzyszenie „Aktywni na Targowej” w Skaryszewie

Poniżej przedstawiamy nasze filmy konkursowe:

 

« Powrót

 

Drukuj

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.