Urząd Miasta i Gminy

ULICA ZŁOTA W SKARYSZEWIE Z LEDOWYM OŚWIETLENIEM JUŻ GOTOWA

ULICA ZŁOTA W SKARYSZEWIE Z LEDOWYM OŚWIETLENIEM JUŻ GOTOWA

12-10-2017

Ulica Złota w Skaryszewie do tej pory nie miała nawierzchni asfaltowej. Wraz z końcem wakacji zakończyła się realizacja tej inwestycji, w której zakres wchodziły roboty drogowe i roboty elektryczne. Warto wspomnieć, iż jest to pierwsza ulica w Skaryszewie oświetlona energooszczędnymi lampami typu LED.


Zakres prac przy budowie ulicy Złotej obejmował odtworzenie trasy i wykonanie kanalizacji deszczowej. Następnie wykonano podbudowę jezdni oraz położono nawierzchnię asfaltową. Natomiast zjazdy do posesji, podobnie jak chodniki zostały wykonane z kostki brukowej. Zagospodarowano także trawniki wzdłuż ulicy.

Ulicę Złotą oświetla 12 latarni z oprawami typu LED. W tym celu niezbędnym było wyposażenie drogi w instalację elektryczną oraz wykonanie przyłącza zasilającego do stacji energetycznej Skaryszew – Praga.

Wartość całości inwestycji wyniosła 446 491,22 zł.

Wykonie inwestycji pozwoliło na bezpieczne i komfortowe skomunikowanie dynamicznie rozwijającego się Skaryszewa co widać przy wjeździe do miasta. A już niebawem zakończy się realizacja kolejnej ważnej inwestycji wzdłuż DK nr 9 z zastosowaniem najnowszej technologii oświetlenia ulicznego.   

Autor: Joanna Sowa
 

« Powrót

Galeria

 

Drukuj

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.