Edukacja

SUKCES MAGDALENY STĘPIEŃ - UCZENNICY PSP W ODECHOWIE

SUKCES MAGDALENY STĘPIEŃ - UCZENNICY PSP W ODECHOWIE

04-12-2017

Uczennica klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej w Odechowie, Magdalena Stępień została laureatką XV edycji Konkursu ekologicznego „Wisła inspiruje”, zorganizowanego przez Departament Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

 

 

 

Magdalena, pod opieką wychowawczyni – Pani Anny Dąbrowskiej, wykonała plakat, który w swojej treści nawiązywał do walorów przyrodniczych, krajobrazowych i turystycznych rzeki Wisły oraz obszarów leżących w jej bezpośrednim otoczeniu. W konkursie rywalizowało ponad 600 uczniów ze 107 szkół z terenu Mazowsza. Mimo tak dużej konkurencji, uczennica PSP w Odechowie zdobyła wyróżnienie w kategorii plakat ekologiczny.

Gala konkursowa odbyła się 29 listopada, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie po części oficjalnej i odebraniu nagrody z rąk Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej i Dyrektora Departamentu Polityki Ekologicznej Tomasza Krasowskiego, Magdalena wraz z mamą Moniką oraz wicedyrektor Panią Teresą Niewczas i wychowawczynią Panią Anną Dąbrowską zwiedziły Centrum Nauki „Kopernik”.

Autor: PSP w Odechowie

« Powrót

Galeria

 

Drukuj

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.