Aktualności

Data publikacji: 08-12-2017

BIEGACZE I BIEGACZKI DLA SZLACHETNEJ PACZKI RADOMSKI BIEG MIKOŁAJKOWY

ACZKI DLA SZLACHETNEJ PACZKI RADOMSKI BIEG MIKOŁAJKOWY

Ponad 300 osób: dzieci, młodzieży i dorosłych pobiegło w niedzielę, 3 grudnia w IV Radomskim Biegu Mikołajów, który tym razem, zorganizowano po raz pierwszy nad zalewem Borki.

więcej »


Data publikacji: 05-12-2017

"ODDAJ KREW-PODARUJ INNYM ŻYCIE"

W-PODARUJ INNYM ŻYCIE"

W najbliższą niedzielę, 10 grudnia zachęcamy naszych mieszkańców do udziału w akcji poboru krwi "ODDAJ KREW - PODARUJ INNYM ŻYCIE". Tym razem akcja odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej w Skaryszewie, w godz. 9.00 do 14.00.

 

 

więcej »


Data publikacji: 05-12-2017

ZAPRASZAMY

więcej »


Data publikacji: 05-12-2017

BEZPIECZNY PATROL W PSP IM. ORŁA BIAŁEGO W SOŁTYKOWIE

OL W PSP  IM. ORŁA BIAŁEGO W SOŁTYKOWIE

Okres jesienny i zimowy to czas, kiedy należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w ruchu drogowym, domu i szkole. Dlatego naszą placówkę 24 listopada 2017r. odwiedził „BEZPIECZNY PATROL” zorganizowany we współpracy Urzędu Miasta i Gminy w Skaryszewie, Komisariatu Policji w Skaryszewie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Skaryszew.

więcej »


Data publikacji: 04-12-2017

NOWE WIATY PRZYSTANKOWE W GMINIE SKARYSZEW

STANKOWE W GMINIE SKARYSZEW

Nadeszła jesienno-zimowa aura, dlatego z pewnością mieszkańców naszej gminy korzystających z komunikacji publicznej ucieszyły nowe wiaty przystankowe. Kompletnie wyposażone przystanki z tabliczkami na rozkład jazdy, znakami przystanku, koszami na śmieci i ławkami dla pasażerów zostały zamontowane w samym Skaryszewie oraz na terenie gminy.

więcej »


Data publikacji: 04-12-2017

ZAPRASZAMY NA SPEKTALK TEATRALNY DO GĘBARZOWA I CHOMENTOWA PUSZCZ

PEKTALK TEATRALNY DO GĘBARZOWA I CHOMENTOWA PUSZCZ

W czwartek, w remizie OSP Gębarzów i OSP Chomentów Puszcz "Królewna Śnieżka" zabierze Nas w podróż do królestwa próżności i magicznego lasu, który potrafi odmienić każde serce! Zapraszamy na przepiękną i powszechnie znaną baśń braci Grimm dla wszystkich, dorosłych i dzieci w wykonaniu krakowskich aktorów z teatru KRAK-ART.

więcej »


Data publikacji: 04-12-2017

SUKCES MAGDALENY STĘPIEŃ - UCZENNICY PSP W ODECHOWIE

Y STĘPIEŃ - UCZENNICY PSP W ODECHOWIE

Uczennica klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej w Odechowie, Magdalena Stępień została laureatką XV edycji Konkursu ekologicznego „Wisła inspiruje”, zorganizowanego przez Departament Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

więcej »


Data publikacji: 04-12-2017

UCZNIOWIE Z PSP W SKARYSZEWIE ZDOBYLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU BRD

 W SKARYSZEWIE ZDOBYLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU BRD

W dniu 1 grudnia 2017r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. por. Jana Skrzyszewskiego w Lesiowie, odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pt. ,,Komputerowy Rower w Gminie Jastrzębia”. Do turnieju przystąpiło 10 2- osobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu radomskiego.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [364] [365] [366]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.