Aktualności

Data publikacji: 14-06-2017

SUKCES SKARYSZEWSKICH ZAWODNIKÓW NA RADOMSKICH MATACH

WSKICH ZAWODNIKÓW NA RADOMSKICH MATACH

W minioną niedzielę, 11 czerwca najmłodsi adepci brazylijskiego Jiu-Jiutsu z Fight Club Skaryszew zaprezentowali się w Little Dragon’s Den Cup w Radomiu. To pierwsze tego typu zawody dla dzieci u naszych sąsiadów, a nasi reprezentanci pokazali, że w Skaryszewie jest z kim powalczyć o najwyższe trofea.

więcej »


Data publikacji: 14-06-2017

KOLEJNA ZMIANA USTAWY W SPRAWIE WYCINKI DRZEW

USTAWY W SPRAWIE WYCINKI DRZEW

17 czerwca w życie wchodzi nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, a wraz z nią zmienią się przepisy dotyczące wycinki drzew. Drzewa wciąż będzie można wycinać, ale osoby fizyczne będą musiały zgłosić zamiar wycinki gminie, jeśli tego nie zrobią, zapłacą karę.

więcej »


Data publikacji: 14-06-2017

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ REALIZOWANYCH W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO B&N, CZYLI B JAK BEZPIECZNY I N JAK NIECHRONIONY

IAŁAŃ REALIZOWANYCH W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO B&N, CZYLI B JAK BEZPIECZNY I N JAK NIECHRONIONY

Dnia 8 maja 2017r., w Warszawie odbyła się Gala podsumowująca dotychczasowe działania podejmowane w ramach programu „B&N – B-jak bezpieczny, N – jak niechroniony”. Innowacyjnością programu jest mianowanie koordynatorów ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie, jako jedna z nielicznych podmiotów z terenu gminy realizuje program profilaktyczny B&N.

więcej »


Data publikacji: 13-06-2017

JUŻ DWIE KULTURALNE INICJATYWY ZOSTANĄ DOFINANSOWANE W RAMACH PROJEKTU DOM KULTURY+

ALNE INICJATYWY ZOSTANĄ DOFINANSOWANE W RAMACH PROJEKTU DOM KULTURY+

Już dwa wnioski spośród siedmiu inicjatyw, które w dniu dzisiejszym zostały zaprezentowane przed komisją realizowanych w ramach projektu „KULTURALNA CZTERDZIESTKA wspiera inicjatywy lokalne” programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017” zostaną dofinansowane.

więcej »


Data publikacji: 12-06-2017

BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE I JĘZYKOWE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SKARYSZEW – WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 KOMPUTEROWE I JĘZYKOWE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SKARYSZEW – WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Gmina Skaryszew wspólnie z ze Stowarzyszeniem Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego zamierza realizować projekt obejmujący szkolenia podnoszące kwalifikacje cyfrowe (szkolenia komputerowe) oraz umiejętności językowe ( z zakresu języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego) m.in. dla mieszkańców Gminy Skaryszew w wieku powyżej 25 roku życia.

więcej »


Data publikacji: 10-06-2017

GALA XXIV KONKURSU MUZYCZNO-TANECZNEGO MUSIC DANCE

RSU MUZYCZNO-TANECZNEGO MUSIC DANCE

To wielki sukces dla skaryszewskich, e-MGOK-owskich wokalistów: I i II miejsce oraz wyróżnienie. W sobotę, 3 czerwca Laureaci XXIV Konkursu Muzyczno-Tanecznego Music Dance zaprezentowali się w Kozienickim Amfiteatrze podczas Dni Puszczy Kozienickiej.

więcej »


Data publikacji: 10-06-2017

„KOLOROWE ZAMIESZANIE” Z MGOK Z WYRÓŻNIENIEM PODCZAS XXIV KONKURSU MUZYCZNO-TANECZNEGO MUSIC-DANCE W KOZIENICACH

 ZAMIESZANIE” Z MGOK Z WYRÓŻNIENIEM PODCZAS XXIV KONKURSU MUZYCZNO-TANECZNEGO MUSIC-DANCE W KOZIENICACH

W dniach 17-18 maja w Kozienicach odbył się XXIV Konkurs Muzyczno-Tanecznym MUSIC-DANCE. Uczestnikami konkursu byli dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich i placówek kultury z powiatów: kozienickiego, radomskiego, lipskiego, zwoleńskiego.

więcej »


Data publikacji: 09-06-2017

WYNIKI OCENY FORMALNEJ W KONKURSIE NA INICJATYWY LOKALNE M-GOK SKARYSZEW 2017 „KULTURALNA CZTERDZIESTKA WSPIERA INICJATYWY LOKALNE”

RMALNEJ W KONKURSIE NA INICJATYWY LOKALNE M-GOK SKARYSZEW 2017 „KULTURALNA CZTERDZIESTKA WSPIERA INICJATYWY LOKALNE”

W dniu 9 czerwca 2017 roku w godzinach od 10.00 do 12.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie dokonano oceny formalnej wniosków złożonych w ramach konkursu na najciekawsze inicjatywy lokalne w gminie Skaryszew realizowane w ramach projektu „KULTURALNA CZTERDZIESTKA WSPIERA INICJATYWY LOKALNE”.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [335] [336] [337]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.