Aktualności

Data publikacji: 15-05-2017

SUKCES „SOŁTYKOWSKICH ORZEŁKÓW”

OŁTYKOWSKICH ORZEŁKÓW”

W dniach 10, 11 maja 2017 roku w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu odbył się XIV Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki "Śpiewajmy Razem".

więcej »


Data publikacji: 15-05-2017

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

JI  DNIA BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

Dziś, w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Skaryszewie obchodzony jest dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Ten dzień stanowi doskonałą okazję, aby złożyć wszystkim Bibliotekarzom pracującym w naszej gminie najserdeczniejsze życzenia.

więcej »


Data publikacji: 12-05-2017

WITAJ MAJ, TRZECI MAJ – PATRIOTYCZNE UROCZYSTOŚCI W SKARYSZEWIE

CI MAJ – PATRIOTYCZNE UROCZYSTOŚCI W SKARYSZEWIE

W Skaryszewie, tradycyjnie już uroczystość 226. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja połączona była ze świętem strażaków, św. Florianem. Uroczysty orszak prowadzony przez Orkiestrę Dętą pod dyrekcją Tomasza Góździa, wyruszył spod remizy OSP na mszę świętą w intencji Ojczyzny i Strażaków.

więcej »


Data publikacji: 12-05-2017

„KATYŃ...OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

77. rocznicę Zbrodni Katyńskiej oraz 4. rocznicę posadzenia Dębów Pamięci, z których każdy symbolizuje jednego zamordowanego przez NKWD 1940 roku żołnierza lub policjanta, uczcili - 21 kwietnia 2017r. w Odechowie i 24 kwietnia 2017r. w Wólce Twarogowej - uczniowie, nauczyciele i rodzice.

więcej »


Data publikacji: 11-05-2017

WYBIEGANE KILOMETRY ZABIEGANYCH SKARYSZEWIAN PODCZAS MAJOWEGO WEEKENDU

ETRY ZABIEGANYCH SKARYSZEWIAN PODCZAS MAJOWEGO WEEKENDU

Bardzo udanie zaprezentowali się zawodnicy Zabieganego Skaryszewa podczas długiego, majowego weekendu. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Panów, którzy wystartowali w terenowym biegu Armageddon Challenge w Janowcu.

więcej »


Data publikacji: 10-05-2017

BĘDĄ ŚPIEWAĆ O ŚW. BRACIE ALBERCIE podczasi XVII Festiwalu Piosenki Religijnej w Skaryszewie

ŚW. BRACIE ALBERCIE podczasi XVII Festiwalu Piosenki Religijnej w Skaryszewie

„XXI WIEK Z NOWĄ PIOSENKĄ” –  17 maja, soliści i duety staną przed ołtarzem w kościele pod wezwaniem świętego Jakuba w Skaryszewie, by zaśpiewać przepiękne pieśni religijne, które będzie oceniało jury oraz ksiądz biskup Antoni Długosz i inni goście z telewizyjnego programu ZIARNO. Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie grupa Sound'n'Grace. 

 

więcej »


Data publikacji: 10-05-2017

AGENCJA POCZTOWA POMYSŁEM NA BIZNES

A POMYSŁEM NA BIZNES

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencję Pocztową. Poczta zapewnia: specjalistyczny sprzęt, szkolenie, stałe wynagrodzenie, a przy wyższych obrotach - atrakcyjną prowizję!

więcej »


Data publikacji: 10-05-2017

"NASZA POLSKA RZEKA WISŁA" KONKURS BIBLIOTECZNY ROZSTRZYGNIĘTY

SKA RZEKA WISŁA" KONKURS BIBLIOTECZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Z okazji przypadającej 550. rocznicy pierwszego wolnego flisu na rzece Wiśle - ROK 2017 -został przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowiony Rokiem Rzeki Wisły. Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie w związku z tym ogłosiła gminny konkurs przyrodniczy pt.: „NASZA POLSKA RZEKA WISŁA”.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [330] [331] [332]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.