Aktualności

Data publikacji: 14-03-2017

ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ PROGRAMU „MARZENIE O NAUCE” (MON)

STĄ PROGRAMU „MARZENIE O NAUCE” (MON)

Rozpoczęła się rekrutacja do siódmej edycji programu stypendialnego „Marzenie o Nauce”. Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularz on-line wysłany przez Kandydata w terminie do 31 marca 2017 roku za pośrednictwem strony ww.efc.edu.pl. Wyniki I fazy zostaną ogłoszone 13 kwietnia 2017 roku.

 

 

więcej »


Data publikacji: 14-03-2017

UKS OLIMP Z KOLEJNYMI MEDALAMI

EJNYMI MEDALAMI

Wiktoria LIPKA i Kamila KASIŃSKA reprezentowały UKS OLIMP w kolejnej edycji Ligi Funny Judo Warszawskiej Olimpiady Maluchów, która odbyła się w minioną niedzielę, 13 marca. W rywalizacji o medale spotkały się z rywalkami z Ronin Team, Judo Legia, UKJ Lemur, UKJ 225 i UKJ Ryś.

więcej »


Data publikacji: 11-03-2017

DZIEŃ SOŁTYSA

Wszystkim Sołtyskom i Sołtysom, a także wspierających ich Radom Sołeckim z terenu Miasta i Gminy Skaryszew, z okazji ich Święta życzymy spełnienia planów i zamierzeń w życiu osobistym oraz wytrwałości i zadowolenia z wypełnianych obowiązków. Jednocześnie chcemy podziękować za trud codziennej pracy na rzecz lokalnej społeczności. 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Skaryszewie Jan Jeżmański
oraz Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew Ireneusz Kumięga 

więcej »


Data publikacji: 09-03-2017

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ PRAC KONKURSOWYCH

YSTAWĘ PRAC KONKURSOWYCH

W poniedziałek, 6 marca rozstrzygnięty został  konkurs "FOTO SPRAWNI 2017", a do 31 marca w Miejsko-Gminnej Bibliotece w Skaryszewie można oglądać wystawę prac konkursowych. Prezentowane prace dotyczą szeroko pojętej problematyki osób z niepełnosprawnością. 

więcej »


Data publikacji: 09-03-2017

KONKURS FIO MAZOWSZE LOKALNIE - KONSULTACJE W SKARYSZEWIE!

OWSZE LOKALNIE - KONSULTACJE W SKARYSZEWIE!

Zapraszamy osoby chcące złożyć wnioski w konkursie na spotkanie konsultacyjne w dniu 10 marca 2017 roku (piątek), o godzinie 16.00, w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Skaryszewie. Podczas spotkania zostaną omówione zasady konkursu i skonsultowane pomysły na projekty dot. inicjatyw oddolnych, samopomocowych i rozwoju organizacji.

więcej »


Data publikacji: 08-03-2017

KOBYLANY MISTRZEM

EM

Ostatnia kolejka spotkań nie rozczarowała. Padło dużo bramek i wygrywali faworyci. Walka o o drugie miejsce to spektakularna wygrana Błonia nad Żeromą aż 7 : 1. W małych derbach, Grabina przegrała z Odechowem aż 1:7.

więcej »


Data publikacji: 08-03-2017

II SKARYSZEWSKA EDYCJA NAJWIĘKSZEGO BIEGU PAMIĘCI W POLSCE - TROPEM WILCZYM

 EDYCJA NAJWIĘKSZEGO BIEGU PAMIĘCI W POLSCE - TROPEM WILCZYM

240 miast w Polsce i na świecie, 60.000 biegaczy, a wśród nich my Skaryszewianie.  Ponad 150 osób pobiegło w Skaryszewie na dystansie 1963m, a 41 na dystansie 5km. Panowała super rodzinna atmosfera i niesamowity leśno-ogniskowy klimat.

więcej »


Data publikacji: 04-03-2017

FERIE Z e-MGOK-ieM - WESOŁE, KOLOROWE I BALOWE

ieM - WESOŁE, KOLOROWE I BALOWE

Czas szybko mija, zakończyliśmy już ferie zimowe, a dzieci powróciły do "uwielbianych" przez siebie zajęć szkolnych. Dla wszystkich, którzy na czas ferii pozostali w domach,   Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie przygotował wiele atrakcji. W tym roku przygotowaliśmy zróżnicowany i atrakcyjny program, który cieszył się każdego dnia ogromnym zainteresowaniem. Nasze zajęci a odbywały się 7 dni w tygodniu, również w soboty i niedziele.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [319] [320] [321]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.