Aktualności

Data publikacji: 27-07-2017

NOWA REMIZO-ŚWIETLICA NA JUBILEUSZ 90-LECIA OSP KOBYLANY

ETLICA NA JUBILEUSZ 90-LECIA OSP KOBYLANY

W sobotę, 15 lipca strażacy z OSP w Kobylanach świętowali Jubileusz powstania jednostki oraz poświęcenie nowo wybudowanej remizo-świetlicy. Uroczystości rozpoczęły się przed godziną dwunastą zbiórką pododdziałów przy remizie.

więcej »


Data publikacji: 27-07-2017

NA ROWERZE PO GMINIE SKARYSZEW

MINIE SKARYSZEW

Lato w pełni, a słoneczna pogoda sprzyja rowerowym wypadom. I choć turystyka rowerowa kojarzy się zwykle z długimi wyprawami, to wcale nie trzeba daleko jechać, by połączyć aktywne spędzanie wolnego czasu z wypoczynkiem. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia tras rowerowych Miasta i Gminy Skaryszew. Nasza gmina stanowi urokliwy zakątek regionu radomskiego, której ciekawostki nie tylko warto znać, ale warto polecić także turystom. 

 

 

więcej »


Data publikacji: 27-07-2017

1 SIERPNIA, W GODZINĘ "W" ZAWYJĄ SYRENY W CAŁEJ GMINIE

W związku z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie Miasta i Gminy Skaryszew włączone zostaną syreny alarmowe. Usłyszymy je w najbliższy wtorek, 1 sierpnia o godzinie 17:00.

więcej »


Data publikacji: 26-07-2017

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „OSWOIĆ MEDIA”

DZIAŁU W PROJEKCIE „OSWOIĆ MEDIA”

  Chcesz nauczyć się mówić o działaniach swojej organizacji tak, by zaciekawić innych? Weź udział w warsztatach „Oswoić media”, dzięki którym nauczysz się samodzielnie tworzyć atrakcyjne materiały promocyjne i rozwiniesz kompetencje w zakresie promowania działań organizacji w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

więcej »


Data publikacji: 26-07-2017

TURNIEJ SZACHOWY I KONCERT W 73. ROCZNICĘ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Y I KONCERT W 73. ROCZNICĘ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

30 lipca, w ramach letniego cyklu "Spotkajmy się w Rynku" po raz trzeci na skaryszewskim Rynku spotkają się pasjonaci szachów. Na turniej zapraszamy wszytskich chętnych od godz. 14.30. Natomiast niedzielne popołudnie w Rynku wypełni warszawska muzyka podwórkowa w wykonaniu Kapeli z Targówka. Spotkanie poświęcone będzie 73. Rocznicy Powstania Warszawskiego.

więcej »


Data publikacji: 26-07-2017

MIESZKAŃCY GMINY SKARYSZEW ROZPOCZYNAJĄ REALIZOWAĆ SWOJE INICJATYWY

Y SKARYSZEW ROZPOCZYNAJĄ REALIZOWAĆ SWOJE INICJATYWY

Startuje realizacja pierwszych inicjatyw zgłoszonych w konkursie ogłoszonym przez skaryszewski MGOK, pn.: "Kulturalna czterdziestka wspiera inicjatywy lokalne" w ramach projektu Dom Kultury+. Już od piątku rozpoczną się zajęcia taneczne w DZierzkówku Starym, pn. "Tańczymy lokalnie" realizowane przez grupę nieformalną "Natura, Taniec i My". Natomiast w Edwardowie można zgłębić wiedzę o wieńcach dożynkowych. Spotkania realizować będzie grupa nieformalna "Razem dla Tradycji".

więcej »


Data publikacji: 24-07-2017

WAKACJE Z e-MGOK-iem

K-iem

Zapraszamy na kolejny tydzień wakacyjnych zajęć do skaryszewskiego e-MGOK-u.

 

 

więcej »


Data publikacji: 24-07-2017

ZESPÓŁ LUDOWY CHOMENTOWIANKI Z DRUGĄ NAGRODĄ FESTIWALU W IŁŻY

HOMENTOWIANKI Z DRUGĄ NAGRODĄ FESTIWALU W IŁŻY

49 kapel ludowych i zespołów śpiewaczych, a wśród nich solidna reprezentacja Gminy Skaryszew: Zespół Ludowy CHOMENTOWIANKI, Pani Teodora Odziemkowska – solistka z Zespołu Ludowego SKARYSZEWIACY oraz Kapela Kazia ze Skaryszewa. 16 lipca, w Iłży odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Folkloru im. Józefa Myszki. W tym roku, ten prestiżowy festiwal przeżywał prawdziwy najazd artystów.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [342] [343] [344]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.