Aktualności

Data publikacji: 24-05-2017

"BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

A ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW", to kolejny projekt realizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę w Skaryszewie. W najbliższym czasie BĘDĄ odbywać się warsztaty związane z projektem, na które zapraszamy dzieci i młodzież. 

więcej »


Data publikacji: 23-05-2017

DRUŻYNY Z PSP W CHOMENTOWIE PUSZCZ NA FALI

 CHOMENTOWIE PUSZCZ NA FALI

Dnia 27 kwietnia 2017r. w Radomiu w strugach lejącego deszczu odbył się finał międzypowiatowy w mini piłce nożnej 10- sięcio osobowej drużyny dziewcząt. Szkołę w Chomentowie Puszcz reprezentowały: Klaudia Konwa, Oliwia Domagała, Zuzanna Kwiecień, Nikola Piasek, Wiktoria Pardela, Wiktoria Wojtunik, Marzena Grzebuła i Beata Gołębiowska.

więcej »


Data publikacji: 23-05-2017

PODWÓJNY SUKCES MGOK-owskich WOKALISTÓW NA FESTIWALU W KOZIENICACH

 MGOK-owskich WOKALISTÓW NA FESTIWALU W KOZIENICACH

17 maja, w Kozienickim Domu Kultury w Kozienicach rozpoczął się dwudniowy, międzypowiatowy konkurs MUSIC-DANCE. Pierwszy dzień to prezentacje wokalne, na których Skaryszew reprezentowali: Patrycja Zawisza , Mały Zespół Wokalny MGOK i Duży Zespół Wokalny.

więcej »


Data publikacji: 22-05-2017

ZAPRASZAMY NA PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA

IKNIK Z OKAZJI  DNIA DZIECKA

A już w najbliższą niedzielę swoje święto obchodzić będą wszystkie dzieci. Serdecznie zapraszamy na stadion miejski w Skaryszewie, gdzie przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Bawimy się już od godz. 13.30.

więcej »


Data publikacji: 22-05-2017

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY PROJEKTOWE DO KONKURSU "KULTURALNA CZTERDZIESTKA"

ARSZTATY PROJEKTOWE DO KONKURSU "KULTURALNA CZTERDZIESTKA"

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach projektowych do konkursu pn. "KULTURALNA CZTERDZIESTKA wspiera inicjatywy lokalne".  Spotkanie skierowane  jest  do osób zainteresowanych udziałem w Konkursie na inicjatywy lokalne M-GOK Skaryszew 2017.

więcej »


Data publikacji: 22-05-2017

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

DUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

zakończyliśmy pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie. Serdecznie dziękuję za to, że byli Państwo z Kuratorami Oświaty, samorządami, dyrektorami szkół w procesie przygotowywania sieci szkół. Bardzo ważnym celem projektowania nowego prawa oświatowego była dla nas szkoła, która jest blisko ucznia.

więcej »


Data publikacji: 21-05-2017

EDYTA KULIŃSKA LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO PN. „POMAGANIE JEST FAJNE”

LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO PN. „POMAGANIE JEST FAJNE”

„Pomaganie jest fajne”, pod taką nazwą w skaryszewskim gimnazjum odbył się konkurs literacki, którego celem była promocja szkolnego wolontariatu, rozwijanie wśród młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy i wrażliwości na drugiego człowieka.

 

więcej »


Data publikacji: 19-05-2017

PIOSENKA RELIGIJNA ROZBRZMIEWAŁA W SKARYSZEWIE

JNA ROZBRZMIEWAŁA W SKARYSZEWIE

Najlepszy chór w Polsce Sound’n’Grace oraz ekipa programu telewizyjnego ZIARNO z księdzem biskupem Antonim Długoszem na czele byli gwiazdami XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Religijnej „XXI wiek z Nową Piosenką” w Skaryszewie. W środę, 17 maja podziwialiśmy najpiękniejsze piosenki o św. Bracie Albercie w wykonaniu młodych artystów z Polski i zagranicy. 

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [29] [30] 31 [32] [33] ... [360] [361] [362]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.