Aktualności

Data publikacji: 08-02-2017

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE WIEDZY POŻARNICZEJ

DZIAŁU W KONKURSIE WIEDZY POŻARNICZEJ

Oddział Miejsko-Gminny Związku OSP RP w Skaryszewie, we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Skaryszewie oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury organizuje eliminacje miejsko-gminne do XXXX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.: „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje odbędą się w dniu 15 marca 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie o godzinie 10.00.

więcej »


Data publikacji: 08-02-2017

KLASYK KOLEJKI DLA KOBYLAN

DLA KOBYLAN

Nie zwalniają tempa zawodnicy z Kobylan. W hicie kolejki pewnie pokonali team Żeromy, aplikując im aż osiem bramek. Bardzo szybki i widowiskowy futbol zaprezentowały drużyny Zieloni Maków i Team Masters. W tej potyczce lepsi okazali się reprezentanci z Makowa, pokonując swoich przeciwników 3:1.

więcej »


Data publikacji: 08-02-2017

NAJWIĘKSZY BIEG PAMIĘCI W POLSCE PO RAZ DRUGI W SKARYSZEWIE

 PAMIĘCI W POLSCE PO RAZ DRUGI W SKARYSZEWIE

Po raz drugi, Skaryszewianie będą mogli oddać hołd Żołnierzom Wyklętym biegnąć TROPEM WILCZYM - w największym biegu pamięci w Polsce. Bieg na dystansie 1963 metrów można pokonać sprintem, truchtem albo marszem. Bez trudu mogą wziąć w nim udział całe rodziny i osoby, które na co dzień nie biegają. W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie jeszcze trwa rejestracja zawodników, a ilość pakietów startowych jest ograniczona.

więcej »


Data publikacji: 07-02-2017

ZNASZ SKARYSZEW? WYBIERZ SIĘ NA RAJD, A POZNASZ GO LEPIEJ

? WYBIERZ SIĘ NA RAJD, A POZNASZ GO LEPIEJ

Rajd po Skaryszewie to pierwsza propozycja na tegoroczne ferie zimowe, dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o mieście, w którym mieszkają. Serdecznie zapraszamy na spacer po Skaryszewie w najbliższą sobotę od godz. 10.00. Start bezpłatny z MGOK.

 

więcej »


Data publikacji: 06-02-2017

"SKARYSZEWIANIE DZIECIOM" CZYLI PRZEZ MUZYKĘ DO SERCA

IANIE DZIECIOM" CZYLI PRZEZ MUZYKĘ DO SERCA

Podwójnym sukcesem zakończył się pierwszy Noworoczny Koncert Charytatywny „SKARYSZEWIANIE DZIECIOM”, który odbył się w niedzielny wieczór, 5 lutego w Villa Cyganeria. Koncert był połączeniem doskonałej, światowej muzyki ze słuszną ideą pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom z Gminy Skaryszew. Każde wykupione zaproszenie oznaczało kolejną cegiełkę dla Miłosza i Kuby zmagających się SMA- rdzeniowym zanikiem mięśni, dla których udało się uzbierać po 4 200 zł.

więcej »


Data publikacji: 06-02-2017

UROCZYSTE ŚWIĘTOWANIE DNIA BABCI I DZIADKA W PSP W SOŁTYKOWIE

OWANIE DNIA BABCI I DZIADKA W PSP W SOŁTYKOWIE

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla nich samych ale przede wszystkim dla ich wnuków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W naszej szkole ta wspaniała uroczystość odbyła się 31 stycznia 2017 r. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej zaprosiły do szkoły swoje babcie i dziadków, aby w szczególny sposób uczcić ich święto – podziękować im za miłość, troskę i trud włożony w ich wychowanie.

więcej »


Data publikacji: 02-02-2017

TRZECIE MIEJSCE UCZNIÓW PSP W SKARYSZEWIE PODCZAS POWIATOWEGO TURNIEJU BRD „Komputerowy rower”

 UCZNIÓW PSP W SKARYSZEWIE PODCZAS POWIATOWEGO TURNIEJU BRD  „Komputerowy rower”

25 stycznia 2017r., w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu odbył się X POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO "Komputerowy Rower". Współorganizatorem konkursu był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

więcej »


Data publikacji: 02-02-2017

GALA MISTRZÓW SPORTU POWIATU RADOMSKIEGO Z MOCNYM SKARYSZEWSKIM AKCENTEM

PORTU POWIATU RADOMSKIEGO Z MOCNYM SKARYSZEWSKIM AKCENTEM

Po raz ósmy, władze Powiatu Radomskiego nagrodziły najlepszych sportowców, trenerów i działaczy. W piątkowy wieczór, 27 stycznia w Zespole Szkół Muzycznych odbyła się Gala Mistrzów Sportu. Oprawę artystyczną gali zapewnił w tym roku skaryszewski MGOK. Wystąpił Duży Zespół Wokalny oraz Patrycja Zawisza.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [29] [30] 31 [32] [33] ... [343] [344] [345]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.