Aktualności

Data publikacji: 25-01-2010

Regionalna Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 29 października na hali sportowej w Skaryszewie rozegrana została regionalna gimnazjada w piłce siatkowej chłopców.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

Sukcesy Judoków z PUKS Makowiec

Pełnym sukcesem zakończył się występ zawodników z PUKS MAKOWIEC w VI Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo w Wiśniowej Górze pod Łodzią. Na tatami stanęło trzech podopiecznych Lecha Falkiewicza, wszyscy stanęli na podium.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

POŻEGNANIE EMERYTALNE PANI WŁADYSŁAWY KOWALSKIEJ

Po dwudziestu latach z pracą w Urzędzie Miasta i Gminy pożegnała się Pani Władysława Kowalska – kierownik referatu Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa, Geodezji i Ochrony Środowiska. Z tej okazji w Urzędzie odbyła się mała uroczystość podczas której Burmistrz MiG Ireneusz Kumięga wręczył Pani Władysławie kwiaty i prezent pamiątkowy zegar.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

We wtorek 13 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Skaryszewie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci występowały przed swoimi pedagogami śpiewając piosenki i recytując wierszyki. Na zakończenie dzieci wręczyły nauczycielom róże.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

1 października 2009 r. w Samorządowym Przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Ze względu na brak sali gimnastycznej uroczystość ta odbyła się w budynku Zespołu Szkół w Skaryszewie. Miejsce zabawy zostało udekorowane przez nauczycielki przedszkola. W zabawie uczestniczyło 5 grup: „Smerfy”, „Słoneczka”, „Krasnale” , „Żabki”, „Misie”.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

VII Regionalna Spartakiada Integracyjna pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew

Już po raz siódmy w niedzielę 4 pażdziernika na hali sportowej w Zespole Szkół w Skaryszewie rozegrana została VII Regionalna Spartakiada Integracyjna Osób Niepełnosprawnych pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

Inwestycje za unijną kasę

W piątek 02 października nastąpiło otwarcie dwóch wielkich inwestycji na terenie Skaryszewa.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

XI WARSAW JUDO OPEN

Jakub Iwański zajął wysokie piąte miejsce w XI WARSAW JUDO OPEN. W stołecznym turnieju zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Jest on jednym z największych w kraju. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 600 zawodników z osiemnastu krajów.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [317] [318] 319 [320] [321]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.