Aktualności

Data publikacji: 26-01-2010

XVIII FINAŁ WOŚP SKARYSZEW

W Skaryszewie 40 wolontariuszy zbierało pieniądze w centrum miasta już od godziny 7 rano, 10 kolejnych kwestowało w podskaryszewskim Makowcu. Część z nich przebrana w ogromne czerwone serca zachęcała do udziału w zbiórce WOŚP.

więcej »


Data publikacji: 26-01-2010

SKARYSZEWIANIE W STUDIO TELEWIZYJNYM

Około godz. 17.00 50 osobowa grupa skaryszewskich wolontariuszy oraz strażaków do Warszawy, by tam w studio telewizyjnym wpłacić pieniądze.
W asyście druhów ze skaryszewskiej OSP wpłacimy skaryszewską kasę do zorganizowanego w studio banku.

więcej »


Data publikacji: 26-01-2010

SPOTKANIE NOWOROCZNE SKARYSZEWSKIEGO KOŁA EMERYTÓW I RENCISTÓW

W środę 6 stycznia w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie odbyło się spotkanie opłatkowe skaryszewskich emerytów. Wcześniej seniorzy uczestniczyli w mszy świętej odprawianej w intencji wszystkich członków koła.

więcej »


Data publikacji: 26-01-2010

Zarządzenie Burmistrza w sprawie dnia wolnego 24 grudnia

zarządzenie w załączniku

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

HARCERSKA WIECZERZA

W środę 23 grudnia, dzień przed wigilią, w sali MGOK odbyła się wieczerza dla harcerzy ze Środowiskowej Drużyny Harcerskiej „Iskierki” działającej przy MGOK. Rolę gospodarza pełnił dyr. MGOK Mirosław Sienkiewicz. Spotkanie przebiegało w miłej, kameralnej atmosferze. Nie obyło się bez tradycyjnych życzeń , śpiewania kolęd i wigilijnego barszczyku.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

WIGILIA SPORTOWCÓW Z UKS „OLIMP” SKARYSZEW

W poniedziałek 21 grudnia w Restauracji „Jubilatka” odbyło się spotkanie opłatkowe Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimp” Skaryszew. W spotkaniu uczestniczyli zarówno młodzi sportowy, jak również ich opiekunowie: Ireneusz Marzec, Paweł Pawłowski i Paweł Wólczyński. Podczas spotkania Burmistrz MiG Skaryszew Ireneusz Kumięga wręczył członkom drużyny siatkarskiej dyplomy uznania za zajęcie III miejsca w rozgrywkach Mazowieckiej Piłkarskiej Ligi Siatkarskiej

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

WIGILIA DRUHÓW Z OSP SKARYSZEW I ORKIESTRY DĘTEJ

W sobotę 19 grudnia w Restauracji „Jubilatka” odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna dla druhów z OSP Skaryszew, MDP i Orkiestry Dętej OSP. W wieczerzy uczestniczyli także zaproszeni goście: vice Przewodnicząca Rady Powiatu Radomskiego Teresa Majkusiak, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Skaryszewie oraz Wice-prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP druh Zbigniew Gołąbek. Honory gospodarzy pełnili: Prezes Osp w Skaryszewie dh Marek Karolak, Naczelnik Osp st. Kpt. Paweł Tuzinek oraz Kapelmistrz Orkiestry dh Tomasz Góźdź.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

II Międzyszkolny Turniej Karate

12.12.2009r. w Zespole Szkół w Skaryszewie odbył się II Międzyszkolny Turniej Karate Tradycyjnego Regionu Radomskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew oraz Klub Karate Tradycyjnego Tomo.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [318] [319] 320 [321] [322] ... [324] [325] [326]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.