Aktualności

Data publikacji: 25-01-2010

1 LISTOPADA W SKARYSZEWIE

Aby podnieść bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg oraz skaryszewian spacerujących w stronę cmentarza w dniach 31 października i 1 listopada w okolicy cmentarza, tradycyjnie już została zmieniona organizacja ruchu. Ruch na ulicy Partyzantów, Zachodniej i Młynarskiej odbywał się w jednym kierunku. Na placu przy cmentarzu zorganizowane zostały dwa parkingi jeden przy ulicy Zachodniej i drugi , niedawno wybudowany przy ulicy Partyzantów.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

VII KWESTA „RATUJMY ZABYTKOWE GROBY SKARYSZEWSKIEGO CMENTARZA”

W dniach 31 października i 1 listopada Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie wspólnie ze Środowiskową Drużyną Harcerską "Iskierki", Parafią św. Jakuba w Skaryszewie oraz Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Skaryszewskiej już po raz siódmy zorganizowali akcję "Ratujmy zabytki skaryszewskiego cmentarza".

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

I KWESTA RATUJMY ZABYTKOWE GROBY CMENTARZA W ODECHOWIE

W tym roku z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Skaryszewskiej po raz pierwszy przy cmentarzu w Odechowie zorganizowana została zbiórka pieniężna.
Na zbiórkę Towarzystwo uzyskało oficjalną zgodę Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

HARCERSKA AKCJA „ZNICZ”

W ramach harcerskiej akcji „Znicz” harcerze ze Środowiskowej Drużyny Harcerskiej „Iskierki” w dniach poprzedzających święto Zmarłych sprzedawali znicze pod cmentarzem . Dochód z akcji oraz organizowanie parkingów podczas Skaryszewskich „Wstępów” pozwala im na organizację corocznego wyjazdu turystycznego w jakieś ciekawy region kraju. Serdecznie dziękujemy Państwu za zakup świeczek u harcerzy. Czuwaj i do zobaczenia za rok.
 

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

MAKOWIEC –WSADZENIE DĘBU PAMIĘCI W RAMACH PROGRAMU „KATYŃ… OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

W niedzielę 25 października przy pomniku w Makowcu wsadzono katyński dąb pamięci w ramach programu „Katyń… ocalić od zapomnienia”. Celem Programu jest posadzenie 21.473 DĘBÓW PAMIĘCI na 70 rocznicę Zbrodni Katyńskiej. Każdy dąb upamiętnia konkretną osobę, która zginęła w Katyniu, Twerze lub Charkowie, według zasady jeden DĄB to jedno nazwisko.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

Regionalna Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 29 października na hali sportowej w Skaryszewie rozegrana została regionalna gimnazjada w piłce siatkowej chłopców.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

Sukcesy Judoków z PUKS Makowiec

Pełnym sukcesem zakończył się występ zawodników z PUKS MAKOWIEC w VI Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo w Wiśniowej Górze pod Łodzią. Na tatami stanęło trzech podopiecznych Lecha Falkiewicza, wszyscy stanęli na podium.

więcej »


Data publikacji: 25-01-2010

POŻEGNANIE EMERYTALNE PANI WŁADYSŁAWY KOWALSKIEJ

Po dwudziestu latach z pracą w Urzędzie Miasta i Gminy pożegnała się Pani Władysława Kowalska – kierownik referatu Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa, Geodezji i Ochrony Środowiska. Z tej okazji w Urzędzie odbyła się mała uroczystość podczas której Burmistrz MiG Ireneusz Kumięga wręczył Pani Władysławie kwiaty i prezent pamiątkowy zegar.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [321] [322] 323 [324] [325] [326]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.