Aktualności

Data publikacji: 15-11-2010

SPEKTAKL TEATRALNY „RUBINOWY KSIĄŻE”

W piątek 5 listopada w sali MGOK po raz kolejny odwiedził krakowski Teatr Art.-Re. Tym razem aktorzy wystawili przedstawienie „Rubinowy Książę", adaptację jednej z baśni Wschodu.

więcej »


Data publikacji: 12-11-2010

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew informuje
W związku z przebudową drogi krajowej nr 9, w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim i Zarządem Dróg Wojewódzkich doprowadziłem do uzgodnienia lokalizacji przystanku końcowego autobusu linii B w istniejącej zatoce przy ulicy Mickiewicza. Natomiast w porozumieniu z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie ustaliłem lokalizację „ peronu dla wysiadających” z Radomia w sąsiedztwie CPN gazowego przy ul. Słowackiego.
Według informacji uzyskanych od wykonawcy przebudowy drogi, wiaty przystankowe będą zamontowane, jako jeden z ostatnich elementów wykończeniowych dróg.
 

więcej »


Data publikacji: 10-11-2010

POŻEGNALNA SESJA RADY MIEJSKIEJ W SKARYSZEWIE

W piątek 5 listopada w sali MGOK odbyła się uroczysta, ostatnia sesja Rady Miejskiej mijającej kadencji. Sesja upłynęła na pożegnaniach i wzajemnych podziękowaniach za cztery lata wspólnej pracy.

więcej »


Data publikacji: 09-11-2010

informacja wyborcza

WYBORCO !
Czy zostałeś umieszczony w spisie wyborców?
Możesz sprawdzić w Urzędzie Miasta i Gminy w Skaryszewie
pokój nr 18 do dnia 19.11.2010r w godzinach pracy urzędu ,
wypełniając wniosek o udostępnienie spisu wyborców.
 

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

WYSTAWA SKARYSZEWIANKI EMILII GOWIN W ŁĘCZYCY

Dwa wydarzenia poetycko-artystyczne: wystawa Emilii Gowin-Pacuły „Impresje Herbertowskie” i monodram Wojciecha Wysockiego „Życiorys” na podstawie wierszy Z. Herberta, zainaugurowały „Łęczycką Jesień Teatralną” zorganizowaną przez Zamek w Łęczycy.

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

KWESTA „RATUJMY ZABYTKI I POMNIKI PARAFII ODECHÓW”

W dniach 31 października i 1 listopada 2010 r. Parafia pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Odechowie, której proboszczem jest ks. Adam Łączyński, Radna Rady Miejskiej Alina Kacperczyk oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Odechowie pod przewodnictwem prezesa Jerzego Chalota i naczelnika Krzysztofa Łagowskiego, po raz pierwszy zorganizowali akcję „Ratujmy Zabytki i Pomniki Parafii Odechów”. Na zbiórkę pieniędzy przedstawiciele akcji uzyskali oficjalną zgodę Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew.

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

11 Listopada

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

IX Międzynarodowy Turniej Judo

W sobotę 6 listopada niedaleko Krosna odbył się IX Międzynarodowy Turniej JUDO z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na zawody przyjechali zawodnicy z osiemnastu klubów z Polski oraz goście z Ukrainy, Słowacji, Węgier, Rumuni i Włoch. W sumie na tatami rywalizowało ponad 350 zawodników i zawodniczek.

PUKS Makowiec reprezentowało sześcioro zawodników i pomimo bardzo wysokiego poziomu zawodów każdy z naszych judoków powrócił z medalem.
 

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [323] [324] 325 [326] [327] ... [355] [356] [357]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.