Aktualności

Data publikacji: 08-11-2010

WYSTAWA SKARYSZEWIANKI EMILII GOWIN W ŁĘCZYCY

Dwa wydarzenia poetycko-artystyczne: wystawa Emilii Gowin-Pacuły „Impresje Herbertowskie” i monodram Wojciecha Wysockiego „Życiorys” na podstawie wierszy Z. Herberta, zainaugurowały „Łęczycką Jesień Teatralną” zorganizowaną przez Zamek w Łęczycy.

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

KWESTA „RATUJMY ZABYTKI I POMNIKI PARAFII ODECHÓW”

W dniach 31 października i 1 listopada 2010 r. Parafia pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Odechowie, której proboszczem jest ks. Adam Łączyński, Radna Rady Miejskiej Alina Kacperczyk oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Odechowie pod przewodnictwem prezesa Jerzego Chalota i naczelnika Krzysztofa Łagowskiego, po raz pierwszy zorganizowali akcję „Ratujmy Zabytki i Pomniki Parafii Odechów”. Na zbiórkę pieniędzy przedstawiciele akcji uzyskali oficjalną zgodę Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew.

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

11 Listopada

więcej »


Data publikacji: 08-11-2010

IX Międzynarodowy Turniej Judo

W sobotę 6 listopada niedaleko Krosna odbył się IX Międzynarodowy Turniej JUDO z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na zawody przyjechali zawodnicy z osiemnastu klubów z Polski oraz goście z Ukrainy, Słowacji, Węgier, Rumuni i Włoch. W sumie na tatami rywalizowało ponad 350 zawodników i zawodniczek.

PUKS Makowiec reprezentowało sześcioro zawodników i pomimo bardzo wysokiego poziomu zawodów każdy z naszych judoków powrócił z medalem.
 

więcej »


Data publikacji: 05-11-2010

Przystanek końcowy linii „B”

więcej »


Data publikacji: 04-11-2010

VIII KWSTA „RATUJMY ZABYTKOWE GROBY SKARYSZEWSKIEGO CMENTARZA”

W dniach 31 października i 1 listopada Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
w Skaryszewie wspólnie ze Środowiskową Drużyną Harcerską "Iskierki", Parafią św. Jakuba w Skaryszewie już po raz ósmy zorganizowali akcję "Ratujmy zabytki skaryszewskiego cmentarza".

więcej »


Data publikacji: 04-11-2010

HARCERSKA AKCJA „ZNICZ”

W ramach harcerskiej akcji „Znicz” harcerze ze Środowiskowej Drużyny Harcerskiej „Iskierki” w dniach poprzedzających święto Zmarłych sprzedawali znicze pod cmentarzem . Dochód z akcji oraz organizowanie parkingów podczas Skaryszewskich „Wstępów” pozwoliła harcerzom  na organizację  wyjazdu do Szczawnicy.
Serdecznie dziękujemy Państwu za zakup świeczek u harcerzy.
Czuwaj i do zobaczenia za rok.

więcej »


Data publikacji: 04-11-2010

1 LISTOPADA W SKARYSZEWIE – WZOROWA PRACA STRAŻAKÓW PRZY ORGANIZACJI RUCHU

Tradycyjnie już w dniach 31 października i 1 listopada organizacji ruchu i bezpieczeństwa pod cmentarzem pilnowali druhowie z OSP Skaryszew pod wodzą st. kpt. Pawła Tuzinka.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [328] [329] 330 [331] [332] ... [359] [360] [361]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.