Aktualności

Data publikacji: 03-03-2010

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW Klubu SPORTOWEGO „SKARYSZEWIANKA”

W sobotę 27 lutego o godzinie 1800 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze członków Klubu K.S. „Skaryszewianka”.
Zebranie otworzył Prezes Pan Zdzisław Mroczkowski, który przedstawił sprawozdanie finansowe klubu za poprzedni rok. Następnie nastąpiła dyskusja nad sprawozdaniem , a po jej zakończeniu przewodniczący zebrania Rafał Karolak podał pod głosowanie przyjęcie sprawozdania. Członkowie przegłosowali je jednogłośnie /44 głosy za/

więcej »


Data publikacji: 03-03-2010

AKCJA POBORU KRWI W SKARYSZEWIE

W niedzielę 28 lutego w sali MGOK odbywała się akcja Poboru Krwi zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia, a także Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie. Akcja odbywała się z inicjatywy Pana Wojciecha Pysiaka członka PCK, zasłużonego dawcy krwi pod patronatem Burmistrza MiG Ireneusza Kumięgi Organizatorzy spisali się zresztą na medal i wszyscy oddali krew. Ogólnie w skaryszewskiej akcji pobrano krew od 21 ochotników.
 

więcej »


Data publikacji: 02-03-2010

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Skaryszewa o „Złotą Podkowę Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew „ w JUDO

ie Mistrzostwa Skaryszewa o „Złotą Podkowę Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew „ w JUDO

W niedzielę 21 lutego odbyły się w Skaryszewie III Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa w Judo o Złotą Podkowę Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew. W turnieju wzięło udział ok. 200 zawodników z 24 klubów.

więcej »


Data publikacji: 01-03-2010

SKARYSZEWSKI JARMARK KOŃSKI „WSTĘPY”

Tegoroczne „Wstępy” dostarczyły nam organizatorom nie lada zmartwień. Trzymająca długo zima i intensywne opady śniegu spowodowały,
że całe miasto pokryte było zalegającymi stertami śniegu. Prawie dwa tygodnie przed jarmarkiem zaczęła się akcja wywożenia śniegu z centrum Skaryszewa.
Niestety prognozy pogody nie dodawały optymizmu. Na szczęście nie sprawdziły się przewidywania meteorologów i obfite opady śniegu nas ominęły.

więcej »


Data publikacji: 01-03-2010

WERNISAŻ FOTOGRAFII WOJCIECHA STANA „WSTĘPY 30 LAT WCZEŚNIEJ”

AFII WOJCIECHA STANA „WSTĘPY 30 LAT WCZEŚNIEJ”

W piątkowy wieczór 19 lutego w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury
w Skaryszewie odbył się uroczysty wernisaż fotografii radomskiego artysty fotografika Wojciecha Stana. Na zdjęciach możemy zobaczyć różne, bardzo interesujące scenki rodzajowe skaryszewskich „Wstępów” z lat 70-tych.
Wernisaż oficjalnie otworzył dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Mirosław Sienkiewicz i Orkiestra Dęta OSP która na rozpoczęcie odegrała sygnał Skaryszewa.

więcej »


Data publikacji: 01-03-2010

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Karnawałowym balem przebierańców zakończyły się skaryszewskie ferie z MGOK-iem.

więcej »


Data publikacji: 01-03-2010

WYSTAWA FOTOGRAFII EMILII GOWIN-PACUŁY „IMPRESJE HERBERTOWSKIE” W POLICACH

1 lutego w Miejskim Domu Kultury w Policach koło Szczecina odbył się jeszcze jeden werni-saż wystawy wielkoformatowych zdjęć Emilii Gowin-Pacuły „Impresje Herbertowskie”. To kolejny etap podróży po Polsce tej niezwykłej wystawy, której głównym celem jest zachęca-nie naszych rodaków do czytania poezji Zbigniewa Herberta.

więcej »


Data publikacji: 24-02-2010

WYJAZD CHÓRU „KANTYLENA” NA LITWĘ

WYJAZD CHÓRU „KANTYLENA” NA LITWĘ

W dniach 16 – 20.01.2010 r. chór „KANTYLENA” występował na Litwie.
Występy na Litwie poprzedzone były uczestnictwem w XII Przeglądzie Zespołów Obrzędowych w Kolnie, podczas którego chór otrzymał wyróżnienie.
 

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [352] [353] 354 [355] [356] ... [364] [365] [366]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.