Aktualności

Data publikacji: 23-05-2017

PODWÓJNY SUKCES MGOK-owskich WOKALISTÓW NA FESTIWALU W KOZIENICACH

 MGOK-owskich WOKALISTÓW NA FESTIWALU W KOZIENICACH

17 maja, w Kozienickim Domu Kultury w Kozienicach rozpoczął się dwudniowy, międzypowiatowy konkurs MUSIC-DANCE. Pierwszy dzień to prezentacje wokalne, na których Skaryszew reprezentowali: Patrycja Zawisza , Mały Zespół Wokalny MGOK i Duży Zespół Wokalny.

więcej »


Data publikacji: 22-05-2017

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY PROJEKTOWE DO KONKURSU "KULTURALNA CZTERDZIESTKA"

ARSZTATY PROJEKTOWE DO KONKURSU "KULTURALNA CZTERDZIESTKA"

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach projektowych do konkursu pn. "KULTURALNA CZTERDZIESTKA wspiera inicjatywy lokalne".  Spotkanie skierowane  jest  do osób zainteresowanych udziałem w Konkursie na inicjatywy lokalne M-GOK Skaryszew 2017.

więcej »


Data publikacji: 22-05-2017

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

DUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

zakończyliśmy pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie. Serdecznie dziękuję za to, że byli Państwo z Kuratorami Oświaty, samorządami, dyrektorami szkół w procesie przygotowywania sieci szkół. Bardzo ważnym celem projektowania nowego prawa oświatowego była dla nas szkoła, która jest blisko ucznia.

więcej »


Data publikacji: 21-05-2017

EDYTA KULIŃSKA LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO PN. „POMAGANIE JEST FAJNE”

LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO PN. „POMAGANIE JEST FAJNE”

„Pomaganie jest fajne”, pod taką nazwą w skaryszewskim gimnazjum odbył się konkurs literacki, którego celem była promocja szkolnego wolontariatu, rozwijanie wśród młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy i wrażliwości na drugiego człowieka.

 

więcej »


Data publikacji: 19-05-2017

PIOSENKA RELIGIJNA ROZBRZMIEWAŁA W SKARYSZEWIE

JNA ROZBRZMIEWAŁA W SKARYSZEWIE

Najlepszy chór w Polsce Sound’n’Grace oraz ekipa programu telewizyjnego ZIARNO z księdzem biskupem Antonim Długoszem na czele byli gwiazdami XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Religijnej „XXI wiek z Nową Piosenką” w Skaryszewie. W środę, 17 maja podziwialiśmy najpiękniejsze piosenki o św. Bracie Albercie w wykonaniu młodych artystów z Polski i zagranicy. 

więcej »


Data publikacji: 19-05-2017

WYSTARTOWAŁ KONKURS NA INICJATYWY LOKALNE M-GOK SKARYSZEW 2017

KURS NA INICJATYWY LOKALNE M-GOK SKARYSZEW 2017

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie ogłasza nabór wniosków do konkursu na inicjatywy lokalne dla pasjonatów, grup nieformalnych i organizacji pozarządowych z terenu gminy Skaryszew. Termin składania wniosków na Konkurs upływa 08 czerwca 2017 roku.

więcej »


Data publikacji: 18-05-2017

UWAGA! WAŻNE ZMIANY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

IANY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Informujemy, że od 20 maja 2017r. w Urzędzie MiG w Skaryszewie, za pośrednictwem Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) przedsiębiorcy będą mogli dokonywać zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych, bez dodatkowej wizyty w ZUS.

 

więcej »


Data publikacji: 18-05-2017

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

EJ BAJCE

Maj jest miesiącem, w którym obchodzony jest TYDZIEŃ BIBLIOTEK. Z tej okazji 8 maja do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Skaryszewie zawitał krakowski teatr edukacyjny EDU-ARTIS. Zaprezentował dzieciom spektakl pt. „Witajcie w naszej bajce” propagujący czytanie książek.

więcej »


« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [330] [331] [332]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.