Aktualności

Data publikacji: 21-03-2017

ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ - "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

NE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ - "MŁODZIEŻ  ZAPOBIEGA POŻAROM"

W środę, 15 marca w sali MGOK - Remizie OSP odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - "Młodzież Zapobiega Pożarom". Uczestnicy pisali testy w 3 grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjum i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Ogółem w eliminacjach uczestniczyło 29 osób ze szkół z terenu miasta i gminy Skaryszew szkół i OSP.

więcej »


Data publikacji: 20-03-2017

BIEG KAZIKÓW Z REKORDOWĄ FREKWENCJĄ SKARYSZEWIAN

REKORDOWĄ FREKWENCJĄ SKARYSZEWIAN

Około 30-tu skaryszewskich biegaczy pobiegło w Jubileuszowym X Biegu Kazików. O 12.00 wystartowała charytatywna trójka. Wpisowe 50 zł przeznaczone było na pomoc dla trenera Rosy Karola Gutkowskiego. I msc. wśród kobiet i 6 open w tym biegu zajęła AMELKA KAROLAK, a III ANNA KAROLAK. Po 13.00 wystartował dystans główny - tradycyjna dycha, w której pobiegło ponad 1000 osób.

więcej »


Data publikacji: 20-03-2017

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z LEKARZEM DIABETOLOGIEM

POTKANIE Z LEKARZEM DIABETOLOGIEM

Zarząd skaryszewskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Skaryszew na bezpłatne spotkanie z lekarzem diabetologiem, pn.: "Cukrzyca - profilaktyka, diagnostyka i leczenie". Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 marca 2017r. w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Skaryszewie.

więcej »


Data publikacji: 20-03-2017

BEZPŁATNY DOSTĘP DO INTERNETU NA TERENIE SKARYSZEWSKIEGO URZĘDU

P DO INTERNETU NA TERENIE SKARYSZEWSKIEGO URZĘDU

W Urzędzie Miasta i Gminy w Skaryszewie można już skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w technologii WiFi. Każdy, kto przyjdzie z laptopem, telefonem komórkowym lub innym urządzeniem mającym możliwość dostępu do sieci może połączyć się z Internetem zupełnie za darmo.

więcej »


Data publikacji: 17-03-2017

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PLASTYCZNE "WIELKANOC I MY"

AJĘCIA PLASTYCZNE "WIELKANOC I MY"

Wielkanoc tuż, tuż i przygotowania do świąt ruszają wielką parą. W przygotowaniu świątecznych ozdób pomoże Nam Stowarzyszenie "Przyjaźń" z Dzierzkówka Starego, które zaprasza na zajęcia plastyczne, pn.: "Wielkanoc i My" już w najbliższą niedzielę o godz. 15 w remizie OSP w Dzierzkówku Starym.

więcej »


Data publikacji: 17-03-2017

RUSZA NABÓR WNIOSKÓW DO MPOTĘGI: CZEKAJĄ GRANTY DO 8 TYS. ZŁ NA NAUKĘ MATEMATYKI

OSKÓW DO MPOTĘGI: CZEKAJĄ GRANTY DO 8 TYS. ZŁ NA NAUKĘ MATEMATYKI

Fundacja mBanku po raz czwarty wesprze niestandardowe sposoby nauczania matematyki. W rozpoczętym właśnie programie mPotęga wnioskodawcy mogą ubiegać się o granty w wysokości od 2 do 8 tys. zł. Jest o co walczyć. Tylko w ubiegłorocznej edycji programu przyznano dofinansowanie na łączną kwotę ponad 1,2 mln zł.

więcej »


Data publikacji: 16-03-2017

"OWOCE, JARZYNKI - KOLOROWE WITAMINKI" - KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY

RZYNKI - KOLOROWE WITAMINKI" - KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY

10 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej w Modrzejowicach odbyła się kolejna już edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Owoce, jarzynki – kolorowe witaminki”, pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w Skaryszewie.

więcej »


Data publikacji: 16-03-2017

PRAWDZIWY DAR DZIĘKI LUDZKIEJ DOBROCI - NOWY DOM DLA RODZINY ZE SKARYSZEWA

ZIĘKI LUDZKIEJ DOBROCI - NOWY DOM DLA RODZINY ZE SKARYSZEWA

Pod koniec lutego, dla rodziny Państwa Pyzarów rozpoczął się zupełnie nowy rozdział. Dzięki dobroci mieszkańców Gminy Skaryszew, którzy odpowiedzieli na nasz apel rodzina już wprowadziła się do przestronnego, całkowicie umeblowanego mieszkania socjalnego w Makowie. Za ten wspaniały dar zarówno cała rodzina, jak również my, organizatorzy akcji bardzo dziękujemy.

więcej »


« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [319] [320] [321]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.