Aktualności

Data publikacji: 20-09-2017

AKCJA KURIERSKA I ĆWICZENIA OBRONNE W URZĘDZIE W SKARYSZEWIE

 I ĆWICZENIA OBRONNE W URZĘDZIE W SKARYSZEWIE

W dniach 21 - 22 września na terenie Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew odbędą się Powiatowe Ćwiczenia Obronne, pk.: "RADOMKA - 17". 

 

 

więcej »


Data publikacji: 20-09-2017

"KACZKA CUDACZKA" CUDOWAŁA W GĘBARZOWIE I SKARYSZEWIE

DACZKA" CUDOWAŁA W GĘBARZOWIE I SKARYSZEWIE

W czwartek, z wizytą w nasze gminie zagościła niezwykła kaczka, Kaczka Cudaczka. Najpierw odwiedziła dzieci w remizie w Gębarzowie, a następnie udała się do skaryszewskiego MGOK-u.

więcej »


Data publikacji: 20-09-2017

ROZCZYTUJEMY ODECHÓW - TRWA KOLEJNA INICJATYWA W RAMACH PROGRAMU DOM KULTURY+

ECHÓW - TRWA KOLEJNA INICJATYWA W RAMACH PROGRAMU DOM KULTURY+

Z końcem sierpnia rozpoczęliśmy realizację kolejnej inicjatywy w ramach programu DK+ Inicjatywy Lokalne 2017 "Kulturalna czterdziestka wspiera inicjatywy lokalne MGOK SKaryszew" .

więcej »


Data publikacji: 19-09-2017

„BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA POŻYTEK” WSPANIAŁY JUBILEUSZ OSP MAKÓW

CHWAŁĘ, LUDZIOM NA POŻYTEK” WSPANIAŁY JUBILEUSZ OSP MAKÓW

W niedzielę, 10 września OSP Maków świętowała 100- lecie istnienia jednostki. To już trzecia jednostka, która święte ten zacny jubileusz w tym roku. Świadczy to o tym, że mieszkańcy naszej gminy od zawsze byli chętni do poświęceń i niesienia pomocy, a ich tradycje kontynuują obecni druhowie. Sto lat działalności straży w Makowie, to historia kilku pokoleń strażaków ochotników, ich uczestnictwa i poświęcenia w akcjach ratowniczych.

więcej »


Data publikacji: 19-09-2017

UCZNIOWIE PSP W SOŁTYKOWIE PAMIĘTAJĄ O BOHATERSTWIE NASZYCH PRZODKÓW

 SOŁTYKOWIE PAMIĘTAJĄ O BOHATERSTWIE NASZYCH PRZODKÓW

Na kartach historii Polski zapisanych jest wiele bolesnych i krwawych chwil. Nie zawsze 1 września dzieci mogły radośnie rozpocząć naukę w szkołach. W dniu, w którym rozpoczynamy nowy rok szkolny musimy zawsze pamiętać o tragicznej rocznicy. W związku z tym 13 września 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Sołtykowie zorganizowany został apel poświęcony 78 Rocznicy Agresji Niemieckiej i Sowieckiej na Polskę.

więcej »


Data publikacji: 18-09-2017

DZIŚ RUSZA NOWY SEZON AERO-ZUMBY

 SEZON AERO-ZUMBY

Zapraszamy wszystkie panie, które chcą aktywnie spędzić czas na zajęcia z aero-zumby. Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek, 18 września w sali MGOK. Przez cały wrzesień zajęcia będą odbywały się w jednej grupie, o godz. 19.30. Zapraszamy

więcej »


Data publikacji: 18-09-2017

GROMADZENIE ODPADÓW KOMUNALNYCH - OGŁOSZENIE

ADÓW KOMUNALNYCH - OGŁOSZENIE

W związku z wejściem w życie od 01 lipca 2017 r. Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów, Urząd Miasta   i Gminy w Skaryszewie wnosi o WYŁĄCZENIE SZKŁA z frakcji odpadów opakowaniowych segregowanych (żółty worek) i oddawanie wraz z frakcja wysegregowanego szkła (zielone worki).

więcej »


Data publikacji: 16-09-2017

PRZED NAMI PIŁKARSKI WEEKEND

ARSKI WEEKEND

Najbliższy weekend na stadionie miejskim w Skaryszewie upłynie pod znakiem piłkarskich emocji. Zapraszamy do kibicowania młodym adeptom piłki nożnej z KS Skaryszewianka.

więcej »


« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [349] [350] [351]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.