Aktualności

Data publikacji: 14-12-2017

WYŚLIJ KARTĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MOTYWEM SKARYSZEWA

IĄTECZNĄ Z MOTYWEM SKARYSZEWA

Karty świąteczne z motywem naszego miasta, wykonane przez laureatów konkursu na "Najpiękniejszą kartę świąteczną" jeszcze do 23 grudnia można nabyć w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy w Skaryszewie /na parterze/, w sklepie piekarniczym Pani Moniki Cholewy /ul. Żeromskiego/ oraz w sklepie "KUBUŚ" Pani Anny Staniewskiej /ul. Rynek/. Dochód z datków ofiarowanych za karty świąteczne przeznaczony jest dla podopiecznych Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. 

więcej »


Data publikacji: 14-12-2017

ĆWICZENIA POD KRYPTONIMEM ZIMA 2017

RYPTONIMEM ZIMA 2017

W dniu 11 grudnia 2017r., na terenie Naszej Gminy zostały przeprowadzone ćwiczenia Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu oraz Miejsko-Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Skaryszewie w zakresie przygotowania sił i środków do sezonu zimowego.

więcej »


Data publikacji: 14-12-2017

TANECZNE MIKOŁAJKI Z MGOK-iem

JKI Z MGOK-iem

W piątek, 8 grudnia w hali skaryszewskiego Gimnazjum odbyły się Taneczne Mikołajki dla dzieci. Było mnóstwo niespodzianek i zabawy, a także mini show taneczne dla rodziców.

więcej »


Data publikacji: 14-12-2017

PODSUMOWANIE SEZONU DZIECI I MŁODZIEŻY Z KS SKARYSZEWIANKA

ZONU DZIECI I MŁODZIEŻY Z KS SKARYSZEWIANKA

8 grudnia,  w stołówce skaryszewskiego Gimnazjum prawie 100 - tka młodych piłkarzy uczestniczyła w podsumowaniu sezonu piłkarskiego 2017. Wszystkie 4 drużyny Skaryszewianki, począwszy już 8 - letnich dzieci, aż do młodzieży uczestniczyły w ligowych rozgrywkach.

więcej »


Data publikacji: 14-12-2017

STOWARZYSZENIE „AKTYWNI NA TARGOWEJ” W SKARYSZEWIE W KOMNATACH KRÓLEWSKICH

„AKTYWNI NA TARGOWEJ” W SKARYSZEWIE  W KOMNATACH KRÓLEWSKICH

Już po raz trzeci Stowarzyszenie "Aktywni na Targowej" zorganizowało wyjazd na "Darmowy listopad" w Komnatach królewskich. 12 listopada 2017 odwiedziliśmy Warszawę. Na początek Łazienki Królewskie - letnią rezydencję króla Stanisława Augusta. Mostem, przechodząc obok pomnika Jana III Sobieskiego, dochodzimy do parku, a potem w towarzystwie wiewiórek do Pałacu na wodzie.

więcej »


Data publikacji: 13-12-2017

UWAGA!!! ZAGROŻENIE ASF!!! PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ !!!

ENIE ASF!!!  PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ !!!

JAK POSTĘPOWAĆ W PRZYPADKU ZNALEZIENIA PADŁEGO DZIKA? 

Afrykański pomór świń (ASF) to groźna choroba wirusowa, na którą chorują  WYŁĄCZNIE ŚWINIE I DZIKI.

więcej »


Data publikacji: 12-12-2017

WIELKIE ŚWIĘTOWANIE W SKARYSZEWSKIM RYNKU – BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ CHARYTATYWNY ZA NAMI

ANIE W SKARYSZEWSKIM RYNKU – BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ CHARYTATYWNY ZA NAMI

W minioną niedzielę, skaryszewski Rynek choć na chwilę, zamienił się w magiczny świat. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu świątecznych potraw i rozbrzmiewającej wokół świątecznej muzyki spotkali się mieszkańcy naszej gminy, którzy chętnie kupowali kiermaszowe wyroby. A wszystko po to, aby wesprzeć podopiecznych Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

więcej »


Data publikacji: 08-12-2017

NAJPIĘKNIEJSZE KARTY ŚWIĄTECZNE Z MOTYWEM NASZEGO MIASTA WYBRANE

KARTY ŚWIĄTECZNE Z MOTYWEM NASZEGO MIASTA WYBRANE

Konie, Kościół Św. Jakuba, drewniane zabawki na skaryszewskim Rynku i herb Skaryszewa, to najczęstsze motywy, z którymi kojarzy się dzieciom nasze miasteczko. Tak w ich wyobraźni wygląda Skaryszew w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Te motywy znalazły się na kartach bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Skaryszew, które do skaryszewskiego urzędu napłynęły w bardzo dużej ilości.

więcej »


« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [364] [365] [366]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.