Aktualności

Data publikacji: 19-05-2017

PIOSENKA RELIGIJNA ROZBRZMIEWAŁA W SKARYSZEWIE

JNA ROZBRZMIEWAŁA W SKARYSZEWIE

Najlepszy chór w Polsce Sound’n’Grace oraz ekipa programu telewizyjnego ZIARNO z księdzem biskupem Antonim Długoszem na czele byli gwiazdami XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Religijnej „XXI wiek z Nową Piosenką” w Skaryszewie. W środę, 17 maja podziwialiśmy najpiękniejsze piosenki o św. Bracie Albercie w wykonaniu młodych artystów z Polski i zagranicy. 

więcej »


Data publikacji: 19-05-2017

WYSTARTOWAŁ KONKURS NA INICJATYWY LOKALNE M-GOK SKARYSZEW 2017

KURS NA INICJATYWY LOKALNE M-GOK SKARYSZEW 2017

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie ogłasza nabór wniosków do konkursu na inicjatywy lokalne dla pasjonatów, grup nieformalnych i organizacji pozarządowych z terenu gminy Skaryszew. Termin składania wniosków na Konkurs upływa 08 czerwca 2017 roku.

więcej »


Data publikacji: 18-05-2017

UWAGA! WAŻNE ZMIANY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

IANY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Informujemy, że od 20 maja 2017r. w Urzędzie MiG w Skaryszewie, za pośrednictwem Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) przedsiębiorcy będą mogli dokonywać zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych, bez dodatkowej wizyty w ZUS.

 

więcej »


Data publikacji: 18-05-2017

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

EJ BAJCE

Maj jest miesiącem, w którym obchodzony jest TYDZIEŃ BIBLIOTEK. Z tej okazji 8 maja do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Skaryszewie zawitał krakowski teatr edukacyjny EDU-ARTIS. Zaprezentował dzieciom spektakl pt. „Witajcie w naszej bajce” propagujący czytanie książek.

więcej »


Data publikacji: 18-05-2017

"BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁOODYCH TALENTÓW - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

A ODKRYWCĄ MŁOODYCH TALENTÓW - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW", to kolejny projekt realizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę w Skaryszewie. W najbliższym czasie BĘDĄ odbywać się warsztaty związane z projektem, na które zapraszamy dzieci i młodzież. 

więcej »


Data publikacji: 17-05-2017

ZDOBĄDŹ STYPENDIUM POMOSTOWE NA STUDIA!

IUM POMOSTOWE NA STUDIA!

Ruszyła XVI EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH.  „Stypendia Pomostowe” to rozbudowany program stypendialny oferujący stypendia dla studentów na I rok i dalsze lata studiów.

więcej »


Data publikacji: 16-05-2017

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW PRZEDŁUŻONY DO KOŃCA MAJA

A WNIOSKÓW PRZEDŁUŻONY DO KOŃCA MAJA

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel podjął decyzję o przedłużeniu terminu składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych w ramach PROW 2014-2020 oraz PROW 2007-2013 (tj. płatności rolno-środowiskowo-klimatycznych, ekologicznych, ONW, zalesieniowych oraz rolnośrodowiskowych) do dnia 31 maja 2017 roku.

więcej »


Data publikacji: 16-05-2017

UROCZYSTOŚCI HISTORYCZNO-ROCZNICOWE W TOMASZOWIE

STORYCZNO-ROCZNICOWE W TOMASZOWIE

W niedzielę, 7 maja w podskaryszewskim Tomaszowie odbyły się uroczystości patriotyczne związane z 10 rocznicą wmurowanie tablicy pamiątkowej ku czci plutonowego Józefa Piechoty.

więcej »


« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [330] [331] [332]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.