Aktualności

Data publikacji: 14-04-2017

"KAWIARENKA KULTURALNA"- POROZMAWIAJMY O SKARYSZEWSKIEJ KULTURZE - SPOTKANIE W RAMACH PROGRAMU DOM KULTURY+ INICJATYWY LOKALNE

A KULTURALNA"- POROZMAWIAJMY O SKARYSZEWSKIEJ KULTURZE - SPOTKANIE W RAMACH PROGRAMU DOM KULTURY+ INICJATYWY LOKALNE

W niedzielę palmową, 9 kwietnia zaprosiliśmy mieszkańców na spotkanie inaugurujące projekt "Kulturalna czterdziestka wspiera inicjatywy lokalne" realizowany przez skaryszewski MGOK w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+.

więcej »


Data publikacji: 14-04-2017

ACH DZIEJE SIĘ, DZIEJE...U „SKARYSZEWIAKÓW”

 DZIEJE...U „SKARYSZEWIAKÓW”

Dla Zespołu Ludowego "Skaryszewiacy" rok 2016 zakończył się bardzo pomyślnie, gdyż udało im się wyśpiewać I miejsce na Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Staropolskie kolędowanie" w radomskiej Resursie. Po tym sukcesie wydawało się, że przyjdzie czas na odpoczynek i zebranie nowych sił do pracy.

więcej »


Data publikacji: 14-04-2017

NIEDZIELA PALMOWA W SKARYSZEWIE

OWA W SKARYSZEWIE

Niedziela Palmowa to pamiątka wjazdu Jezusa Chrystusa do Jerozolimy i pierwszy dzień Wielkiego Tygodnia. Tradycyjnie, jak co roku w skaryszewskim kościele pw. Św. Jakuba w Skaryszewie poświęcone zostały palmy wielkanocne.

więcej »


Data publikacji: 13-04-2017

BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW

YWCĄ MŁODYCH TALENTÓW

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie napisała projekt i złożyła wniosek o dofinansowanie programu ministra kultury i dziedzictwa narodowego „Partnerstwo dla książki” na zadanie - „Biblioteka odkrywcą młodych talentów”.

więcej »


Data publikacji: 13-04-2017

WESOŁEGO ALLELUJA!

więcej »


Data publikacji: 13-04-2017

SUKCES WARSZTATOWICZÓW Z TARGOWEJ

OWICZÓW Z TARGOWEJ

Warsztatowicze z Targowej po raz kolejny stanęli na podium w konkursie plastycznym. Tym razem w organizowanym przez Muzeum Wsi Radomskiej konkursie na "Tradycyjną palmę wielkanocną regionu radomskiego".

więcej »


Data publikacji: 13-04-2017

KOLOROWE ŚWIĘTA

Targowa powoli przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych. Przez cały miesiąc marzec i połowę kwietnia warsztatowicze wykonywali ozdoby świąteczne. Wykorzystywaliśmy do tego celu filc, krepinę, wzorzystą tapetę czy tekturę falistą.

więcej »


« poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] ... [324] [325] [326]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.