Aktualności

Data publikacji: 23-06-2016

ZESPÓŁ WOKALNY I PATRYCJA ZAWISZA Z MGOK Z KOLEJNYMI, WOKALNYMI SUKCESAMI

I PATRYCJA ZAWISZA Z MGOK Z KOLEJNYMI, WOKALNYMI SUKCESAMI

Około 500 artystów wystąpiło podczas tegorocznego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Lipsku. Przez trzy dni, od czwartku 14 czerwca do soboty 16 czerwca, w sali widowiskowej Lipskiego Centrum Kultury swoje umiejętności prezentowali młodzi aktorzy, wokaliści i tancerze z województw mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

więcej »


Data publikacji: 23-06-2016

ZAPRASZAMY NA SOBÓTKĘ

OBÓTKĘ

Noc kupały, noc świętojańska, wigilia Św. Jana, a w Skaryszewie po prostu SOBÓTKA. Spotkajmy się przy ogromnym ognisku, świętując najkrótszą noc w roku, 23 czerwca tradycyjnie na stadionie miejskim w Skaryszewie.

więcej »


Data publikacji: 21-06-2016

ŚRODOWE POCZYTAJKI

JKI

Klub Miłośników Książki działający przy skaryszewskiej bibliotece zaprasza wszystkich sympatyków książek i nie tylko. Od najbliższej środy rusza akcja, pn.: "Środowe poczytajki" polegająca na wspólnym czytaniu. Spotkania odbywać się będą w każdą środę przed miejską biblioteką. Wyposażeni w kolorowe poduchy i książki wyruszać będziemy w plener, do Rynku, na łąkę.

więcej »


Data publikacji: 20-06-2016

UDANY FESTYN RODZINNY W CHOMENTOWIE

DZINNY W CHOMENTOWIE

11 czerwca 2016 roku   szkole odbył się festyn rodzinny. Organizatorami festynu byli: Publiczna Szkoła Podstawowa w Chomentowie Puszcz oraz Rada Rodziców . Pomocą służyli nam : dyrektor MGOK-u p. Mirosław Sienkiewicz, zespół ludowy Chomentowianki, artysta rzeźbiarz p. Hubert Włodek, a przede wszystkim Rada Rodziców.

więcej »


Data publikacji: 17-06-2016

DZIEWCZYNY Z CHOMENTOWA NA KADRZE MAZOWASZA

OMENTOWA NA KADRZE MAZOWASZA

Już samo zaproszenie na konsultacje Mazowsza było sporym wyróżnieniem dla zawodniczek KS Hubertus Chomentów.  Do Warszawy udały się cztery zawodniczki naszego klubu:  Klaudia Kowna,  Oliwia Domagała,  Nikola Piasek i  Wiktoria Pardela.

więcej »


Data publikacji: 17-06-2016

WIKTORIA OLEKSIEWICZ WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W JUDO

EWICZ WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W JUDO

W Mosinie koło Poznania, reprezentantka PUKS Makowiec zanotowała kolejny świetny start w zawodach. Wiktoria Oleksiewicz /78+/, choć przez dłuższy okres czasu nie trenowała z powodu poważnej kontuzji, do swojej bogatej kolekcji medalowej dołączyła WICEMISTRZOSTWO POLSKI MŁODZIEŻY W JUDO.

więcej »


Data publikacji: 17-06-2016

NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTEKACH SZKOLNYCH

BIBLIOTEKACH SZKOLNYCH

Program wieloletni pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” przyjęty został przez Radę Ministrów w dniu 6 października 2015 roku. W latach 2016-2020 na jego realizację rząd planuje przeznaczyć 435 milionów złotych, po 87 milionów w każdym z poszczególnych pięciu lat.

więcej »


Data publikacji: 16-06-2016

ZAPRASZAMY NA KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ

ONCERT ORKIESTRY DĘTEJ

A już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca zapraszamy na popołudnie z muzyką w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Skaryszew. W repertuarze muzyków znajdą się zarówno utwory muzyki poważnej jak i rozrywkowej. Początek o godz. 19.30 na skaryszewskim Rynku.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [84] [85] 86 [87] [88] ... [355] [356] [357]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.