Aktualności

Data publikacji: 17-08-2016

PROJEKT AKTYWIZACYJNY: BLIŻEJ RYNKU PRACY

ACYJNY: BLIŻEJ RYNKU PRACY

Zapraszamy dorosłe, nieaktywne zawodowo osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zamieszkałe na terenie województwa Mazowieckiego do udziału w bezpłatnym projekcie „Bliżej rynku pracy” – współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

więcej »


Data publikacji: 17-08-2016

DZIEWCZYNY Z CHOMENTOWA POWOŁANE DO KADRY MAZOWSZA

OMENTOWA POWOŁANE DO KADRY MAZOWSZA

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej - Komisja Piłkarstwa Kobiecego powołał na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej kat. młodziczek U-13 w piłce nożnej kobiet, które odbędzie się w MURZASICHLE koło Zakopanego  w dniach 20-28.08.2016r. dwie zawodniczki KS Chomentów: Nikolę Piasek i Oliwię Domagałę.

więcej »


Data publikacji: 16-08-2016

SIERPNIOWA STYLÓWKA NASTOLATKI

ÓWKA NASTOLATKI

Zapraszamy na kolejne warsztaty z Emilią Wróbel - radomską blogerką i stylistką. Czwartkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali MGOK i odbędzie się w pod hasłem "SZMACIANKI - PRZEBIERANKI". dlatego prosimy o zabranie ze sobą kilka różnorodnych ubrań, z których wspólnie stworzymy ciekawe stylizacje.

więcej »


Data publikacji: 16-08-2016

WYCIECZKA DO PORTU LOTNICZEGO RADOM I NA MISTRZOSTWA ŚWIATA AKROBACJI SAMOLOTOWYCH

RTU LOTNICZEGO RADOM I NA MISTRZOSTWA ŚWIATA AKROBACJI SAMOLOTOWYCH

9 sierpnia, w ramach akcji "Wakacje z e-MGOK-iem" zabraliśmy prawie 50 osobową grupę uczestników naszych zajęć na wycieczkę do portu lotniczego w Radomiu. Dla dzieci, które nigdy nie leciały samolotem była to bardzo fajna lekcja, jak należy zachować się i co robić przed i podczas lotu samolotem.

więcej »


Data publikacji: 16-08-2016

PODZIĘKUJ BOHATEROM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – WYŚLIJ KARTKĘ W RAMACH AKCJI BohaterON!

EROM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – WYŚLIJ KARTKĘ W RAMACH AKCJI BohaterON!

Zachęcamy do udziału w edukacyjnym projekcie BohaterON–włącz historię! Od dzisiaj można wysłać bezpłatną kartkę i powiedzieć „dziękuję” Powstańcom Warszawskim.  BohaterON to projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

więcej »


Data publikacji: 16-08-2016

WYSTARTOWAŁ PORTAL programowanie.men.gov.pl

TAL programowanie.men.gov.pl

Drodzy Państwo, Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło nowy portal internetowy www.programowanie.men.gov.pl. To właśnie tam będą zamieszczane aktualne informacje i materiały edukacyjne poświęcone nauce programowania.

więcej »


Data publikacji: 16-08-2016

III BIEG JAKUBOWY

WY

Zapraszamy do udziału w III edycji biegu Św. Jakuba. Przygotowaliśmy dystanse dla dzieci i dorosłych oraz specjalny dystans dla amatorów nordic walking. Trasę biegów stanowić będzie bieżnia stadionu miejskiego w Skaryszewie oraz ulice w jego obrębie. Regulamin oraz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

więcej »


Data publikacji: 12-08-2016

ROZPOCZYNAMY PIŁKARSKĄ JESIEŃ

ŁKARSKĄ JESIEŃ

W najbliższą sobotę, 13 sierpnia o godz. 17.00 meczem Skaryszewianki Skaryszew z drużyną z Jedlińska rozpoczniemy jesienny sezon ROZPN. Będzie to również sprawdzian dla nowego szkoleniowca Skaryszewianki. Jak poradzi sobie Dominik Rokita wraz zawodnikami przekonamy się na stadionie miejskim w Skaryszewie.

więcej »


« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [84] [85] 86 [87] [88] ... [364] [365] [366]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.