Aktualności

Data publikacji: 11-10-2017

OGŁOSZENIE - NOWA LINIA "B" PKS OD 16 PAŹDZIERNIKA

WA LINIA "B" PKS OD 16 PAŹDZIERNIKA

Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew informuje, że od dnia 16 października 2017 r. PKS w Radomiu uruchamia nowe kursy autobusowe na linii Radom – Skaryszew – Radom. Poniżej zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy oraz cennik biletów jednorazowych i miesięcznych. Bilety miesięczne na m-c listopad 2017r. można nabywać w kasach biletowych na dworcu PKS w Radomiu od dnia 19.10.2017r.

więcej »


Data publikacji: 23-11-2017

SKARYSZEW TEAM NA PIERWSZYCH EKSTREMALNYCH MISTRZOSTWACH SAMORZĄDOWCÓW

NA PIERWSZYCH EKSTREMALNYCH MISTRZOSTWACH SAMORZĄDOWCÓW

18 listopada, w Pabianicach na starcie najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie, do walki o najwyższe trofea stanęli przedstawiciele samorządów w I Mistrzostwach Samorządowców w Ranmageddonie. Wśród śmiałków gotowych zmierzyć się w morderczej rywalizacji nie mogło zabraknąć reprezentacji SKARYSZEWA, która podjęła wyzwanie i ruszyła na trasę.

więcej »


Data publikacji: 22-11-2017

YOUNGSTER PLUS 2017/2018

2017/2018
Youngster to dodatkowe zajęcia z języka angielskiego adresowane do gimnazjalistów z klas trzecich. Prowadzone w małych grupach są dostosowane poziomem do znajomości języka przez uczniów. Zajęcia, będące uzupełnieniem i rozwinięciem programu nauczania, realizowane są w wymiarze 90 godzin dydaktycznych w roku szkolnym.

więcej »


Data publikacji: 22-11-2017

UCZNIOWIE PSP SKARYSZEW NA NAJWIĘKSZEJ LEKCJI WF-u Artur Siódmiak Camp

KARYSZEW NA NAJWIĘKSZEJ LEKCJI WF-u Artur Siódmiak Camp

Dziewięćdziesięciu uczniów PSP im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie pod opieką wychowawców i nauczycieli wf wzięło udział na Torwarze w kolejnej edycji Największej Lekcji WF-u zorganizowanej przez Artura Siódmiaka.

więcej »


Data publikacji: 21-11-2017

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTĘ BOŻONARODZENIOWĄ MIASTA I GMINY SKARYSZEW"

DZIAŁU W KONKURSIE NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTĘ BOŻONARODZENIOWĄ MIASTA I GMINY SKARYSZEW"

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kart świątecznych, a najpiękniejsze kartki to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami. Dlatego Burmistrz Skaryszewa zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na "Najpiękniejszą kartę bożonarodzeniową z motywem Miasta i Gminy Skaryszew". DO WYGRANIA CENNE NAGRODY.

więcej »


Data publikacji: 18-11-2017

I SKARYSZEWSKIE NOCNE NIEPODLEGŁOŚCIOWE BIEGANIE

 NOCNE NIEPODLEGŁOŚCIOWE BIEGANIE

102 zawodników: dzieci i dorosłych na sportowo uczciło 99. rocznicę NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. I SKARYSZEWSKIE NOCNE NIEPODLEGŁOŚCIOWE BIEGANIE UWAŻAMY WIĘC ZA UDANY DEBIUT. Fajna atmosfera, pochodnie i płonące ogniska dodały specyficznego klimatu.

więcej »


Data publikacji: 17-11-2017

EKSPERCI ZUS UDZIELALI PORAD MIESZKAŃCOM GMINY SKARYSZEW

ZIELALI PORAD MIESZKAŃCOM GMINY SKARYSZEW

We wtorek, 14 listopada Mieszkańcy Gminy Skaryszew starający się o przyznanie świadczenia z zakresu emerytur i rent, a także przedsiębiorcy skorzystali z porad ekspertów radomskiego oddziału ZUS, którzy w tym dniu pełnili dyżur w skaryszewskim urzędzie.

więcej »


1 [2] [3] ... ... [360] [361] [362]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.