Aktualności

Data publikacji: 22-05-2017

ZAPRASZAMY NA PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA

IKNIK Z OKAZJI  DNIA DZIECKA

A już w najbliższą niedzielę swoje święto obchodzić będą wszystkie dzieci. Serdecznie zapraszamy na stadion miejski w Skaryszewie, gdzie przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Bawimy się już od godz. 13.30.

więcej »


Data publikacji: 16-05-2017

GŁOSUJMY NA DZIECI ZE SKARYSZEWA W KONKURSIE „TU POWSTAŁA POLSKA”

ECI ZE SKARYSZEWA W KONKURSIE „TU POWSTAŁA POLSKA”

Konkurs zorganizowany został przez Starostwo Gnieźnieńskie z okazji 600 – lecia Prymasa Polski. To już trzecia edycja konkursu dla dzieci z serii „Tu powstała Polska”. Tym razem uczniowie klas szkół podstawowych (7-8 osób) przygotowali teatr lalek na podstawie wybranych bajek Ignacego Krasickiego, Arcybiskupa Gnieźnieńskiego, Prymasa Polski w latach 1795–1801. Inscenizację teatru lalek należało zarejestrować na nośniku video.

więcej »


Data publikacji: 18-04-2017

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 29/2017 Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew z dnia 31 marca 2017 r.   informuję, iż w dniu 02 czerwca 2017 r. (piątek) Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie będzie nieczynny. 

więcej »


Data publikacji: 26-05-2017

ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ DO MAKOWA

AJÓWKĘ DO MAKOWA

Publiczna Szkoła Podstawowa i Biblioteka w Makowie oraz Sołtys Wsi Maków Krystyna Stanios zapraszają wszystkich na Majówkę, która odbędzie się 28 maja /niedziela/ od godz. 16.00 przy zabytkowej kapliczce, przy ul. Starowiejskiej i w PSP w Makowie.

 

więcej »


Data publikacji: 25-05-2017

„KLASA PRZYSZŁOŚCI…” – NOWOCZESNE NAUCZANIE - WARSZTATY W BRUKSELI

ZYSZŁOŚCI…” – NOWOCZESNE NAUCZANIE - WARSZTATY W BRUKSELI

Aktywna współpraca, nauka dla przyjemności, uczenie się wszędzie i w każdym czasie, zaangażowanie, elastyczność i swoboda przemieszczania się podczas zajęć w salach wyposażonych w najnowsze urządzenia technologiczne - tak najkrócej można scharakteryzować Klasę Przyszłości – Future Classroom, która były tematem warsztatów doskonalenia zawodowego w Brukseli. Uczestniczyła w nich nauczycielka PSP im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie p. Ilona Szerksznis.

więcej »


Data publikacji: 24-05-2017

"BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

A ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"BIBLIOTEKA ODKRYWCĄ MŁODYCH TALENTÓW", to kolejny projekt realizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę w Skaryszewie. W najbliższym czasie BĘDĄ odbywać się warsztaty związane z projektem, na które zapraszamy dzieci i młodzież. 

więcej »


Data publikacji: 23-05-2017

DRUŻYNY Z PSP W CHOMENTOWIE PUSZCZ NA FALI

 CHOMENTOWIE PUSZCZ NA FALI

Dnia 27 kwietnia 2017r. w Radomiu w strugach lejącego deszczu odbył się finał międzypowiatowy w mini piłce nożnej 10- sięcio osobowej drużyny dziewcząt. Szkołę w Chomentowie Puszcz reprezentowały: Klaudia Konwa, Oliwia Domagała, Zuzanna Kwiecień, Nikola Piasek, Wiktoria Pardela, Wiktoria Wojtunik, Marzena Grzebuła i Beata Gołębiowska.

więcej »


1 [2] [3] ... ... [330] [331] [332]   następna strona »

 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.