REFERAT FINANSOWO-PODATKOWY

Skarbnik Miasta i Gminy

mgr Marzena Bienias

Telefon: /48/ 610-30-89 wew.132

Zastępca Skarbnika

mgr Renata Osobińska

Telefon: /48/ 610-30-89 wew.132

REFERAT FINANSOWO - PODATKOWY

mgr Beata Bednarczyk - Inspektor
Tel.: /48/ 610-30-89 wew.128
e-mail:  b.bednarczyk@skaryszew.pl
Prowadzi sprawy z zakresu:

  • księgowości budżetowej

mgr Ewelina Orzeł - Inspektor
Tel.: /48/ 610 30 89 w.128
e-mail:  e.orzel@skaryszew.pl
Prowadzi sprawy z zakresu:

  • księgowości budżetowej

mgr Aneta Paprocka – Inspektor
Tel.: /48/ 610 30 89 w.121
e-mail:  a.paprocka@skaryszew.pl
Prowadzi sprawy z zakresu:

  • płac;
  • księgowości budżetowej

Emilia Szczęsna - Podinspektor
Tel.: /48/ 610 30 89 w.126
e-mail:  e.szczesna@skaryszew.pl
Prowadzi sprawy z zakresu:

  • opłaty śmieciowej

mgr Marzena Spyt - Referent
tel. (48) 610 30 89 w.121

Prowadzi sprawy z zakresu:

  • podatku VAT

mgr Magdalena Kicior - Pomoc administracyjna
Tel.: /48/ 610-30-89 wew.124
e-mail:  j.koziel@skaryszew.pl
Prowadzi sprawy z zakresu:

  • podatków i opłat lokalnych - środki transportowe

Krystyna Deja - Inspektor
e-mail:  k.deja@skaryszew.pl

Anna Kołodziejczyk - Inspektor
e-mail:  a.kolodziejczyk@skaryszew.pl
Tel.: /48/ 610-30-89 wew.124
Prowadzą sprawy z zakresu:

  • księgowości podatków lokalnych

Małgorzata Zawadzka - Inspektor
e-mail:  m.zawadzka@skaryszew.pl

Dorota Chmolowska - Inspektor
e-mail:  d.chmolowska@skaryszew.pl

mgr Wioletta Kowalczyk - Podinspektor
e-mail:  w.kowalczyk@skaryszew.pl
Tel.: /48/ 610-30-89 wew.123

Prowadzą sprawy z zakresu:

  • Wymiaru podatków i opłat, 
  • zwrotu akcyzy producentom rolnym.
 

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2009 Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie, Aplikacje internetowe ESC S.A.